KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 13385025
nr 1338 5025
Blyerts
Oidentifierad konstnär. Porträtt, Signerad Uggla. Motivet: 17x12 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 juli 2020
kl 19:10:03
100 kr
450 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)